Luiza Pasternak

Terapia par z Warszawy, Piaseczna i okolicznych miast

Terapia par, którą prowadzę w moich Gabinetach (Warszawa, ul. Narbutta 48/3, Nowa Iwiczna k. Piaseczna, ul. Zimowa 95A), kierowana jest do małżeństw oraz partnerów pozostających w związku nieformalnym. Jest to wspólna praca nad odbudowaniem lub budowaniem zupełnie od nowa bezpiecznej, dobrej i bliskiej relacji. Podczas spotkań będziemy starali się zrozumieć przyczyny kryzysu w związku, usłyszeć się wzajemnie, wyposażyć w narzędzia służące do rozwiązywania dawnych czy też bieżących problemów.

Spotkania z wykorzystaniem psychoterapii trwają 1,5 godziny i odbywają się jednokrotnie w tygodniu lub raz na 2 tygodnie.

Na wizyty terapeutyczne zapraszam pary, które:

Korzyści z psychoterapii dla par:

Czasem zdarza się tak, że Twój partner nie godzi się na wspólną terapię. Jeśli czujesz, że to ważna sprawa dla Ciebie, nie rezygnuj! Przyjdź sam lub sama. Terapia indywidualna powodując przełom w Tobie, wywrze też zmianę w związku. Twoja przemiana reagowania na zachowania partnera wymusza naturalnie inną reakcję. Tym samym całkowicie odmienia się układ, który do tej pory funkcjonował. Zapraszam na terapię małżeńską i par wszystkie osoby z Warszawy, Piaseczna, a także przyległych miejscowości.